Teenused

Millal Teil on vaja külastada massaaži terapeuti:

Massage service
  • elate aktiivset elustiili
  • tegelete spordiga
  • traumade järgne taastumine
  • Teil on monotoonne töö
  • teid vaevab väsimus ja stress
  • valutavad lihased ja/või liigesed

Klassikaline massaaž

Klassikaline massaaž

Klassikaline massaaž on kõige traditsioonilisem ja üks levinuim massaažiliik. Vastavalt kliendi soovile ja vajadustele võib teha nii kogu keha massaaži kui ka erinevatele kehaosadele. Klassikaline massaaž aktiviseerib eelkõige vere- ja lümfiringet, ergutab ainevahetust, vähendab pea- ja lihasvalusid. Massaaž mõjub lõõgastavalt nii vaimse kui ka füüsilise ülepinge korral.

60  min  ·  28 €

Manuaalteraapia

Manuaalteraapia

Pehmekoe massaaž venitustega, valu põhjuse väljaselgitamise, pataloogilise lihaspinge kõrvaldamise ja liigeste liikuvuse taastamisega. Väga efektiivne selja ja õla valude puhul. Manuaalteraapiat teevad vaid arstid ja massažiterapeutid.

60  min  ·  35 €

Lümfimassaaž

Lümfimassaaž

Massaaž on kuivalt teostatav leebe massaaž lümfiringe stimuleerimiseks. Suurt tähelepanu pööratakse kehapiirkondadele, kus paiknevad lümfisõlmede grupid. Aitab vähendada turseid, väljutada jääkaineid organismist ja tõsta immuunsust. See ravimassaaž on eriti vajalik peale operatsiooni tursete ärahoidmiseks ja alandamiseks.

60  min  ·  32 €

Tselluliidimassaaž

Tselluliidimassaaž

Spetsiaalsete massaaživõtetega ja vajadusel eeterlike õlide abiga taastatakse probleemse piirkonna naha elastsus, ainevahetus ja elavdatakse vereringet. Massaaži tehakse koos lümfidrenaažiga.

60  min  ·  35 €

Tai massaaž

Tai massaaž

Tai massaaž on rahulik, hingamise rütmis teostatav massaažiliik, parandab lihaste elastsust, liigeste liikuvust ja vabastab vaimsest pingest. Kindlate tugevate vajutuste ja venituste abil vabastatakse blokeeritud energia ja tasakaalustatakse hinge, keha, mõtete ja tunnete vaheline koostöö. Seda massaaži liiki nimetatakse ka «laisa inimese joogaks»

60  min  ·  35 €

Vistseraalmassaaž

Vistseraalmassaaž

Vistseraal — ehk siseelundite spetsiifiline ravimassaaž on suunatud otseselt kõhuõõne elunditele.Massaaži tagajärjel paraneb ainevahetus, vere- ja lümfiringe, normaliseerub siseelundite asend ning funktsionaalse häirega siseelundid vabanevad spasmidest ja pingetest.

60  min  ·  35 €

Meemassaaž

Meemassaaž

Meemassaaž kiirendab verevarustust masseeritavas piirkonnas. Läbi naha jõuavad organismi ka mee tuntud tervendavad toimed. Meemassaaži kasutatakse edukalt lihaspingete, külmetushaiguste, vaimse pinge, tselluliidi ja krooniliste liigesprobleemide raviks.

60  min  ·  32 €

Laavakivimassaaž

Laavakivimassaaž

Laavakivimassaaž on suunatud eelkõige sisemise energia tasakaalustamisele. Selle massaaži aluseks on teadmine, et inimese kehal paikneb 7 tšakrat. Tšakra on on inimese keha energia keskus. Laavakividega tekitatakse tugev soojuseffekt, mis parandab ainevahetust, aktiviseerib immuunsüsteemi ja tekitab meelerahu ja heaolutunde.

60  min  ·  35 €

90  min  ·  50 €

Tsooniteraapia jalgadele

Tsooniteraapia jalgadele

Peamiselt jalalabal (vahel ka säärel) teostatava massaaži toime on lõõgastav ja mõnus. Aitab ravida kroonilisi haigusi ja vabaneda stressist. Külmetavate käte ja jalgade korral parandab kiiresti vereringet.

45  min  ·  32 €

Lastemassaaž

Lastemassaaž

Varases eas laps on eriti vastuvõtlik haigustele. Profülaktika puudumine ja hilinenud ravi võivad tulevikus viia raskete tüsistusteni. Paljud haigused, mis rinnalapse eas on tüüpilised, on võimalik ära hoida ja varases haiguse staadiumis ka välja ravida massaažiga. Enamgi veel: rida haigusi ravitakse selles eas ainult massaaži ja võimlemisega. Siinkohal mõned olulisemad tõved, mille ravimisel aitab massaaž: kõõrkael, lampjalgsus, kompjalgsus, soolevalud, hüpertoonus, hüpotoonus, song.

30  min  ·  10 €

Kupumassaaž

Kupumassaaž

Kupumassaaž ehk vaakummassaaž on massaažiliik, milles kombineeritult käsimassaažiga kasutatakse lisaks erineva suurusega silikoonist ja plastikust kuppe. Kuppu kehapinnale asetades ja kokku surudes tekib vaakum, mis imeb kupu sisse hulgaliselt pehmeid kudesid, lihaseid ja nahka nii vertikaal- kui ka horisontaalsuunas. See võimaldab kudesid intensiivsemalt töödelda ja seeläbi parandada organismi lümfi- ja vereringet ning kiirendada ainevahetusprotsesse. Kupumassaaž trimmib nahka, puhastab poore, vähendab venitusarme ja intensiivistab verevarustust. Kupumassaaž on väga efektiivne ka erinevate valude raviks: kaela- ja seljavalu, liigesvalu, pingest tingitud peavalu või ka külmetushaiguste raviks. Kupumassaažil on hea psühhoemotsionaalne efekt. Kupumassaaži tehes lähtutakse näidustustustest ja kliendi soovist ning keskendutakse konkreetsetele probleempiirkondadele.

30  min  ·  20 €

60  min  ·  35 €

Bioresonantsdiagnostika

Bioresonantsdiagnostika

Võimalike probleemide varajane avastamine ennetab organismi nõrgenemist! Tänu unikaalsele tehnilisele lahendusele (kontaktplaadid jalataldade all, elektroodjuhid peospesas ja otsmikul) on võimalik teostada inimese keha 47 segmendi bioreonatsdiagnostikat. Iga segment annab teavet konkreetse elundi tervisliku seisundi kohta. Meetod on väga kiire ja annab koheselt infot kõigi organite seisundi kohta, tuvastades võimalikud füsioloogililised või patoloogilised muutused ning organismis leiduvad viirused, bakterid, seened või parasiidid.

45  min  ·  35 €

Perceptive osteopaatia

Perceptive osteopaatia

60  min  ·  35 €

90  min  ·  45 €