Teenused

Millal Teil on vaja külastada massaaži terapeuti:

  • taastumisel pärast erinevaid vigastusi, operatsioone
  • teil on kõhus ebamugav tunne
  • mis tahes valu korral (kõhu, pea , liigeste, lihaste, kaela, selja jm)
  • hoolitsete enda ja oma tervise eest, juhite tervislikku eluviisi
  • teid vaevab väsimus ja stressh

Manuaalteraapia

Manuaalteraapia

Pehmekoe massaaž venitustega, valu põhjuse väljaselgitamise, pataloogilise lihaspinge kõrvaldamise ja liigeste liikuvuse taastamisega. Väga efektiivne selja ja õla valude puhul. Manuaalteraapiat teevad vaid arstid ja massažiterapeutid.

60  min ·  50 €

Lümfimassaaž

Lümfimassaaž

Massaaž on kuivalt teostatav leebe massaaž lümfiringe stimuleerimiseks. Suurt tähelepanu pööratakse kehapiirkondadele, kus paiknevad lümfisõlmede grupid. Aitab vähendada turseid, väljutada jääkaineid organismist ja tõsta immuunsust. See ravimassaaž on eriti vajalik peale operatsiooni tursete ärahoidmiseks ja alandamiseks.

60  min ·  45 €

Vistseraalmassaaž

Vistseraalmassaaž

Vistseraal — ehk siseelundite spetsiifiline ravimassaaž on suunatud otseselt kõhuõõne elunditele.Massaaži tagajärjel paraneb ainevahetus, vere- ja lümfiringe, normaliseerub siseelundite asend ning funktsionaalse häirega siseelundid vabanevad spasmidest ja pingetest.

60  min ·  50 €

Meemassaaž

Meemassaaž

Meemassaaž kiirendab verevarustust masseeritavas piirkonnas. Läbi naha jõuavad organismi ka mee tuntud tervendavad toimed. Meemassaaži kasutatakse edukalt lihaspingete, külmetushaiguste, vaimse pinge, tselluliidi ja krooniliste liigesprobleemide raviks.

60  min ·  45 €

Laavakivimassaaž

Laavakivimassaaž

Laavakivimassaaž on suunatud eelkõige sisemise energia tasakaalustamisele. Selle massaaži aluseks on teadmine, et inimese kehal paikneb 7 tšakrat. Tšakra on on inimese keha energia keskus. Laavakividega tekitatakse tugev soojuseffekt, mis parandab ainevahetust, aktiviseerib immuunsüsteemi ja tekitab meelerahu ja heaolutunde.

60  min ·  50 €

90  min ·  75 €

Tsooniteraapia jalgadele

Tsooniteraapia jalgadele

Peamiselt jalalabal (vahel ka säärel) teostatava massaaži toime on lõõgastav ja mõnus. Aitab ravida kroonilisi haigusi ja vabaneda stressist. Külmetavate käte ja jalgade korral parandab kiiresti vereringet.

45  min ·  45 €

Lastemassaaž

Lastemassaaž

Varases eas laps on eriti vastuvõtlik haigustele. Profülaktika puudumine ja hilinenud ravi võivad tulevikus viia raskete tüsistusteni. Paljud haigused, mis rinnalapse eas on tüüpilised, on võimalik ära hoida ja varases haiguse staadiumis ka välja ravida massaažiga. Enamgi veel: rida haigusi ravitakse selles eas ainult massaaži ja võimlemisega. Siinkohal mõned olulisemad tõved, mille ravimisel aitab massaaž: kõõrkael, lampjalgsus, kompjalgsus, soolevalud, hüpertoonus, hüpotoonus, song.

30  min ·  15 €

Kupumassaaž

Kupumassaaž

Kupumassaaž ehk vaakummassaaž on massaažiliik, milles kombineeritult käsimassaažiga kasutatakse lisaks erineva suurusega silikoonist ja plastikust kuppe. Kuppu kehapinnale asetades ja kokku surudes tekib vaakum, mis imeb kupu sisse hulgaliselt pehmeid kudesid, lihaseid ja nahka nii vertikaal- kui ka horisontaalsuunas. See võimaldab kudesid intensiivsemalt töödelda ja seeläbi parandada organismi lümfi- ja vereringet ning kiirendada ainevahetusprotsesse. Kupumassaaž trimmib nahka, puhastab poore, vähendab venitusarme ja intensiivistab verevarustust. Kupumassaaž on väga efektiivne ka erinevate valude raviks: kaela- ja seljavalu, liigesvalu, pingest tingitud peavalu või ka külmetushaiguste raviks. Kupumassaažil on hea psühhoemotsionaalne efekt. Kupumassaaži tehes lähtutakse näidustustustest ja kliendi soovist ning keskendutakse konkreetsetele probleempiirkondadele.

45  min ·  45 €

60  min ·  60 €

Bioresonantsdiagnostika

Bioresonantsdiagnostika

Võimalike probleemide varajane avastamine ennetab organismi nõrgenemist! Tänu unikaalsele tehnilisele lahendusele (kontaktplaadid jalataldade all, elektroodjuhid peospesas ja otsmikul) on võimalik teostada inimese keha 47 segmendi bioreonatsdiagnostikat. Iga segment annab teavet konkreetse elundi tervisliku seisundi kohta. Meetod on väga kiire ja annab koheselt infot kõigi organite seisundi kohta, tuvastades võimalikud füsioloogililised või patoloogilised muutused ning organismis leiduvad viirused, bakterid, seened või parasiidid.

45  min ·  50 €

Perceptive osteopaatia

Perceptive osteopaatia

Osteopaatilise ravi eesmärgiks on taastada keha normaalne liikuvus, koordinatsioon ja rüht. Ravi on lihtne ja peaaegu valutu. Osteopaadid liiguvad oma käega kuulamisel ja manipuleerimisel viiel eri tasandil,milleks on nahk,vedelikud,lihalkiled,lihased,luud.Näidustused osteopaadi poole pöördumiseks. Lülisamba mehaaniliste funktsioonihäiretega seotud probleemid. Kaela- ja peavalu (migreen), pearinglus, lõualiigese-, õla- ja käevalu, karpaal­kanali sündroom, meeleelundite vaevused (kuulmise, nägemise nõrgenemine). Selja- ja roietevalu, valu rinnakus, valu südame piirkonnas, arütmia. Jalga kiirguv valu (ishias), õndraluuvalu, puusa-, põlve- ja pöiavalu, lihase­valud, siseelundite vaevused (kõhuvalud, menstruatsioonihäired, kõhukinnisus). (Spordi) ülekoormussündroomid – nn tennisisti ja golfimängija küünarnukk, muud samalaadsed kõõluste kinnituskohtade probleemid.

60-90  min ·  75-100 €

Kinesioteipimine

Kinesioteipimine

Kinesioteipimine leevendab valu, vähendab paistetust ja sinikaid, väldib krampide teket, kiirendab lihaste taastumist,pakub strukturaalset tuge nõrkadele või vigastatud liigestele ja lihastele, suurendab lihasjõudu ning toonust, lubab vigastuste puhul jääda aktiivseks. Teipimine keha esteetilise ilu taastamiseks — tursed, venitusarmid, tselluliit ja palju muud.

al. 10 €

1 osa: 15 €